2 lata temu czy 3 dni temu?
co nas obchodzi co było 2, 5 czy 10 lat temu.
mamy zajebistą zaliczkę i nie może się wyjśc na frajerów, awans musi być, koniec kropka. Boje się jedynie o Maaskanta, a raczej o to co powie piłkarzom. Żeby nie przesadził z tym bronieniem wyniku i murowaniem bramki.
Cytat:
APÓEL Nikozja podał wstępne ceny biletów na rewanżowy mecz z Wisłą Kraków, który zostanie rozegrany 23 sierpnia, w stolicy Cypru. Najdroższe wejściówki na trybuny centralne ustalono na poziomie 25 euro, co przyjmowane jest wręcz z niedowierzaniem, że na tak ważny mecz mogą być one aż tak... tanie. Jednocześnie kibice APÓEL-u mocno apelują o ich wykupywanie, tak aby 23-tysięczny stadion wypełnił się w całości. Tak ustalone ceny Cypryjczycy tłumaczą spodziewaną... trudną przeprawą swojego zespołu w Krakowie, dlatego też liczą na pełny stadion w rewanżu, który ma uskrzydlić podopiecznych Ivana Jovanovicia.
Warto w tym miejscu dodać, że na poprzednich dwóch meczach APÓEL-u w kwalifikacjach Ligi Mistrzów nie było bowiem kompletu widzów. W spotkaniu II rundy, z albańskim Skënderbeu Korçë, zjawiło się 11 271 osób, a na meczu ze Slovanem Bratysława - 14 553.
Jeszcze mniej osób oglądało lokalną rywalizację pomiędzy APÓEL-em i Omónią, której stawką był Superpuchar Cypru. Na tym spotkaniu było tylko 9 838 widzów.
Między bajki włożyć można też jakieś ogromne zainteresowanie ligową piłką na Cyprze. Średnio mecze cypryjskiej 1. Dywizji ogląda na żywo po kilka tysięcy osób. W zeszłym sezonie największa widownia na ligowym meczu APÓEL-u wyniosła niewiele ponad 17 tysięcy, ale już średnio na meczach tej drużyny stawiało się niespełna 9 tysięcy fanów.
|
Info pochodzi jeszcze przed meczem w Krakowie, teraz pewnie jeszcze bardziej obniżą ceny biletów.