Ivory1906 napisał(a):

APOEL nie rzuci sie na hura do super ultra ofensywnej gry bo wiedza ze jesli My strzelimy jedna bramke z kontry sa Oni w czarnej dupie bo beda musieli zdobyc trzy bramki.
Jak bys obserwowal dobrze mecz a zwlaszcza Melexa to zauwazylbys ze gdy Melex dostawal pilke w momencie doskakiwalo do Niego 2-3 rywali. Nie jest On tez Messim by sobie i zwiesc i zrobic rajd bez przesady. Zostal skutecznie wylaczony z gry aczkolwiek nie raz mu sie udalo podac fajna pilke do przodu.
|
spotkanie na Cyprze może wyglądać jak ostatnie spotkanie Śląsk - Wisła , z tym że role się zamienią . Na razie wypowiedzi zarówno Maaskanta jak i zawodników wskazują na autobus w polu karnym .
Wszystko się rozstrzygnie w momencie strzelenia/stracenia pierwszej bramki . Czas na szczęście będzie grał dla nas .
Może też nie od razu , ale Cypryjczycy zaś z każdą minutą będą się bardziej odkrywać... bo po prostu będą do tego zmuszeni .