Tak wyglądał stadion APOELu 2 lata temu w czasie meczu z Kopenhagą. W ogóle myślę, że Maaskant powinien mocno uważnie przyjrzeć się tamtemu meczowi, choć minęły od niego już 2 lata. Wtedy Kopenhaga po pierwszym meczu również miała 1bramkową zaliczkę.
