Wyświetl pojedynczy post
atomek21
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5430
Stary 18.08.2011, 13:22
Tak wyglądał stadion APOELu 2 lata temu w czasie meczu z Kopenhagą. W ogóle myślę, że Maaskant powinien mocno uważnie przyjrzeć się tamtemu meczowi, choć minęły od niego już 2 lata. Wtedy Kopenhaga po pierwszym meczu również miała 1bramkową zaliczkę.



Odpowiedz cytując