Wyświetl pojedynczy post
Banitaz
Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5429
Stary 18.08.2011, 13:20
Jak dla mnie zagraliśmy dobry mecz. Przedewszystkim mądrze i rozważnie, a nie jak ułani z szablami na czołgi. Cieszy mnie postawa Diaza, któremu nie szło w poprzednich meczach, widać robi postępy oraz Jovanovica, który czuł sie bardzo pewnie. Trzeba być dobrej myśli bo jest duża szansa
Odpowiedz cytując