Jak dla mnie zagraliśmy dobry mecz. Przedewszystkim mądrze i rozważnie, a nie jak ułani z szablami na czołgi. Cieszy mnie postawa Diaza, któremu nie szło w poprzednich meczach, widać robi postępy oraz Jovanovica, który czuł sie bardzo pewnie. Trzeba być dobrej myśli bo jest duża szansa
