Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5426
Stary 18.08.2011, 13:10
Rewanż będzie jedną wielką wojną . Czuje zagramy ultra defensywnie , a APOEL rzuci się na nas od pierwszej minuty . Tutaj otwiera się spora szansa na kontry , w których jesteśmy najlepsi na ten moment . Niezmieniemnie cieszy że po tylu latach , dopiero za holenderskiego trenera Wisla nauczyła się grać w defensywie . Może i kiedyś mieliśmy w obronie Marcelo , Głowackiego , ale jako cała formacja , jeszcze nigdy nie prezentowaliśmy się tak dobrze . Można wypomnieć styl gdy , ale gdy awansujemy do LM wszystko popadnie w niepamięć . Czy po latach ktoś wypomina styl w jakim Widzew awansował ?

nasz lider - Melikson na pewno nie rozegra drugiego tak 'słabego' meczu pod rząd . Na Cyprze APOEL siłą rzeczy będzie musiał się bardziej odkryć i to będzie ogromną szansą dla naszych zawodników . Melikson ze swoją szybkością powinien chociaz raz ucieć obrońcom rywala .

Za Genkova powinien zagrać Biton . Raz że lepiej wytrzyma warunki panujące na Cyprze ,dwa że jest w lepszej formie strzeleckiej , a trzy że wydaje się lepszym zawodnikiem na kontry .

Reszta składu bez zmian , nawet gdyby Lamey doszedł do siebie, to Jovanovic ma lepszą wydolność i jest bardziej zdecydowany w ofensywie .

Już teraz obstawiam że po walce do ostatnich sekund , przegramy spotkanie 2-1 i awansujemy do LM.
Odpowiedz cytując