Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
kibicnh
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
1674
18.08.2011, 13:02
Korona Kielce - Wisła Kraków 1:2 (1:0)
Skład: Pareiko - Diaz ,Bunoza, Chavez , Paljić - Wilk , Nunez , Jirsak,Garguła, Kirm- Biton
Bramki: Biton,Garguła
Zmiany: Małecki, Illiev, Genkov
kibicnh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kibicnh
Znajdź inne posty napisane przez kibicnh