Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10858
Stary 18.08.2011, 12:58
Ljuboja,Jaliens,Lamey,Iliev,Żewłakow przykłady,że mimo wieku można grać na wysokim poziomie i tyrać na boisku.Bamogo ma również duże umiejętności i jeszcze całkiem niezły wiek.Tamudo zostały 2 sezony gry z czego jeden na na prawdę wysokim poziomie.7 goli w ubiegłym sezonie w Primera Division to jak na nasze warunki dobry wynik.A Nihat,świetne CV i bardzo duże umiejętności,no ale kontrakt i przekonanie go do gry w Polsce raczej niemożliwe.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując