Bardzo dobry rezultat, który przed meczem brałem w ciemno. Wbrew pozorom 1-0 u siebie wcale nie jest wynikiem wiele gorszym od 3-1 jak przed laty z PAO bo przy naszej bramce wyjazdowej przeciwnik w obu przypadkach musi wbić aż trzy gole - oczywiście w pierwszej sytuacji wbicie trzech bramek daje awans, a w drugiej dogrywkę - jednak reasumując trzy bramki stają się niezbędne
