Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10855
Stary 18.08.2011, 12:46
baro1995 napisał(a):Wyświetl post
O co Ci chodzi ? Po prostu wrzuciłem link z listą zawodników z ciekawym CV do wzięcia za darmo.To jest odpowiedni temat do wrzucania takich informacji.Nie napisałem,że kogoś widziałbym w Wiśle ani że można by było x Pana sprowadzać.
Co nie zmienia faktu,że tych 3 graczy widziałem w przynajmniej 10 spotkaniach i grali na naprawdę wysokim poziomie.
Habib Bamogo (29 l.) - Były kolega klubowy Danijela Ljuboji. Gwiazdor Legii występował z Bamogo w Nicei. Wcześniej czarnoskóry zawodnik grał chociażby w Marsylii i Celcie Vigo
Raul Tamudo (34 l.) - Legenda Espanyolu Barcelona, ostatnio grał w Realu Sociedad San Sebastian. W lidze hiszpańskiej 212 meczów, 72 gole. W poprzednim sezonie 31 meczów i 7 goli.
Nihat Kahveci (32 l.) - 68 meczów w reprezentacji Turcji, 19 goli. W poprzednim sezonie w Besiktasie Stambuł (25 meczów i 5 goli).
Irka też bym widział,oczywiście jeżeli nie są prawdą informacje forumowiczów o jego chlaniu i balowaniu w Cieszynie.
poprostu chciałbym aby do Wisły trafiali gracze w najlepszym wieku jak Melikson,będacy w formie.Nie jestem zwolennikiem sprowadzania kogoś za zasługi sprzed kilku lat,czesto co przez rok nigdzie nie kopał piłki albo rekonwalescentów, których już nigdzie na zachodzie nie chcą.Pozatym są to w większości gracze po 30-ce.Lepiej chyba zainwestowac w jakiegoś Reprezentanta młodzieżówki U-21 .
Ostatnio edytowane przez AYALA : 18.08.2011 o godz. 12:57.
Odpowiedz cytując