Wyświetl pojedynczy post
Radwi
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5418
Stary 18.08.2011, 12:44
LooNatyk napisał(a):Wyświetl post
nh79 chodzi o to pieprzenie, że Wisła ma już mało z Polską wspolnego etc A ten jego cały APOEL to ile ma z Cyprem wspolnego?
Niech sobie kibicuje komu chce, ale niech nei pierdzieli takich głupot..

W APOELu gral jeden cypryjczyk w podstawowym skladzie, a drugi wszedl z lawki, trener tez zagraniczny jak u nas, wiec Gmoch troche sie zagalopowal,
Odpowiedz cytując