LooNatyk napisał(a):

nh79 chodzi o to pieprzenie, że Wisła ma już mało z Polską wspolnego etc A ten jego cały APOEL to ile ma z Cyprem wspolnego?
Niech sobie kibicuje komu chce, ale niech nei pierdzieli takich głupot..
|
W APOELu gral jeden cypryjczyk w podstawowym skladzie, a drugi wszedl z lawki, trener tez zagraniczny jak u nas, wiec Gmoch troche sie zagalopowal,