|
Przed każdym innym meczem w lidze napisałbym, że trzeba wystawić najsilniejszy skład, bo punktów też nie możemy gubić.
Przed meczem z Koroną liczę jednak na to, że zobaczymy w większości rezerwowy skład. To drużyna grająca ostro i nie ma co ryzykować. Zawodnicy nie mogą przystąpić kompletnie poobijani do rewanżu na Cyprze. O ewentualnych kontuzjach już nie wspominam. Tam będzie walka na całego i musimy być w optymalnej dyspozycji.
|