baro1995 napisał(a):

Kaska niezła fakt, ja chciałbym aby większość z tej kwoty poszła na profesjonalny ośrodek treningowy, nawet kosztem transferów i dwóch czy trzech mistrzostw.
Wychowamy sobie narybek i za kilka latek będziemy etatowym mistrzem Polski i uczestnikiem LM.