Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5414
Stary 18.08.2011, 12:38
Kaska niezła fakt, ja chciałbym aby większość z tej kwoty poszła na profesjonalny ośrodek treningowy, nawet kosztem transferów i dwóch czy trzech mistrzostw.
Wychowamy sobie narybek i za kilka latek będziemy etatowym mistrzem Polski i uczestnikiem LM.
Odpowiedz cytując