Wyświetl pojedynczy post
nh79
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5413
Stary 18.08.2011, 12:35
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Tak Gmoszek kibicował Apoelowi - żenada.



Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Wynik jaki uzyskaliśmy jest naprawdę dobry. Apoel aby spokojnie dograć mecz u siebie musi strzelić trzy bramki. Co mu da 2-0 jak Wisła może strzelić tylko jedną bramkę,a na to szanse są i to duże, i Apoel pożegna się z LM. Jest dobrze i nie ma co narzekać. A to,że gramy tak a nie inaczej. Jakoś już mnie to nie rusza,gramy rozsądnie na miarę tego co posiadamy. Wyrachowany to futbol,ale nie da się inaczej. Wiem,że polska myśl szkoleniowa, bredzi coś o tym,że Wisła nie potrafi się bronić i musi atakować ale jest to oderwane od rzeczywistości, nie ma szans na zdanie egzaminu w Europie. Tak jak cała polska myśl szkoleniowa zresztą. Obecna taktyka jest najlepszą z najlepszych.

P.S. Czy to prawda,że Gmoch kibicował Apoelowi?Deklarował to? nie chce mi się szukać wypowiedzi jegomościa, bo nie wart poświęcenia mu ani minuty ale tak z ciekawości pytam. Że niby Wisła nie jest Polska bo gra tam dużo obcokrajowców,czy coś takiego bredził? Dobrze,że w Apoelu roi się od Cypryjczyków


o co Wam chodzi z tym Gmochem?a co Wy kibicujecie innym druzynom polskim w pucharach (za wyjatkiem Slaska oczywiscie)?szacunek dla goscia powiedziel, ze jest kibicem Legii i ze go z Apoelem wiaze wiecej niz z Wisla i nie silil sie na zadne sztuczne uprzejmosci i powiedzial to co mysli.nie kumam Lechowi kibicowaliscie, bo to polska druzyna gosc jest za Legia, wiele lat spedzil za granica i jest bardziej emocjonalnie zwiazany z Apolelem a tu wielkie halo, ze nie jest za Wisla.a niby czemu mialby byc?
Odpowiedz cytując