Marszałek napisał(a):

|
Z Koroną to na bank te Kuzery i inne Vukovice będą polować na Meleksa czy Genkowa. Także nie sądzę aby oni wyszli w pierwszym składzie. Też bym na to dziadostwo wpuścił rezerwy.
|
Dokładnie tak samo myślę. Jeśli przypomnimy sobie ostatni mecz z Koroną i to polowanie na nogi to nie ma sensu ryzykować przed rewanżem. Oglądając ostatni mecz Korony z Jagiellonią zobaczyłem jak oni agresywnie, a czasami brutalnie (Korzym) wchodzą w nogi. Tak więc wg mnie nie ma sensu ryzykować.