Wyświetl pojedynczy post
bakiagh
Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5406
Stary 18.08.2011, 12:18
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Z Koroną to na bank te Kuzery i inne Vukovice będą polować na Meleksa czy Genkowa. Także nie sądzę aby oni wyszli w pierwszym składzie. Też bym na to dziadostwo wpuścił rezerwy.
Dokładnie tak samo myślę. Jeśli przypomnimy sobie ostatni mecz z Koroną i to polowanie na nogi to nie ma sensu ryzykować przed rewanżem. Oglądając ostatni mecz Korony z Jagiellonią zobaczyłem jak oni agresywnie, a czasami brutalnie (Korzym) wchodzą w nogi. Tak więc wg mnie nie ma sensu ryzykować.
Odpowiedz cytując