lopez80 napisał(a):

a mnie rozwalil na G ......brak rzedu 30-stego;d,ludzie przychodza z biletami na ten rzad,patrza jest rzad 29 ,a tu nastepny jest 31 ,czyli jak w za komuny ,ktos zapomnial o 30-stym rzedzie;d,a bilety ludzie mieli na ten nieistniejacy rzad;d
|
A może wchodzili przez peron 9 i 3/4
A na adres sekretariatu to możecie sobie wysyłać :/ U nic ta skrzynka odbiorcza chyba w całości trafia do folderu SPAM, bo wysłałem im już kilka maili i na żaden nie dostałem jakiejkolwiek odpowiedzi :/