Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5391
Stary 18.08.2011, 11:40
w rewanżu nie ma bata żeby Apoel czegoś nie ustrzelił. Szkopuł w tym żeby my musimy strzelić bramkę, a bedzie to mozliwe raczej przy 0:0 bo wtedy Cypryjczycy będą otwarcie atakować. Przy 1:0 dla nich jeszcze ino ano, ale przy 2:0 myślę że już nie będzie szans na strzelenie gola
Odpowiedz cytując