|
w rewanżu nie ma bata żeby Apoel czegoś nie ustrzelił. Szkopuł w tym żeby my musimy strzelić bramkę, a bedzie to mozliwe raczej przy 0:0 bo wtedy Cypryjczycy będą otwarcie atakować. Przy 1:0 dla nich jeszcze ino ano, ale przy 2:0 myślę że już nie będzie szans na strzelenie gola
|