atomek21 napisał(a):

Jestem pod wrażeniem naszej gry defensywnej. I mam nadzieję, że za 2 lata, po konsekwentnym, stabilnym, stopniowym budowaniu drużyny będziemy grać w takim meczu jak wczoraj w taki sposób:
http://www.youtube.com/watch?v=CSWsqzc8pWw
|
eee, widać, że zagrali stanowczo zbyt ofensywnie- stracili gola
nie wiem czy nie lepsze 1:0
