Wyświetl pojedynczy post
Bassart
Member
 
Od: 01.2003
Skąd: z chałpy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5390
Stary 18.08.2011, 11:38
atomek21 napisał(a):Wyświetl post
Jestem pod wrażeniem naszej gry defensywnej. I mam nadzieję, że za 2 lata, po konsekwentnym, stabilnym, stopniowym budowaniu drużyny będziemy grać w takim meczu jak wczoraj w taki sposób:

http://www.youtube.com/watch?v=CSWsqzc8pWw
eee, widać, że zagrali stanowczo zbyt ofensywnie- stracili gola

nie wiem czy nie lepsze 1:0
Odpowiedz cytując