Wyświetl pojedynczy post
atomek21
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5389
Stary 18.08.2011, 11:34
Jestem pod wrażeniem naszej gry defensywnej. I mam nadzieję, że za 2 lata, po konsekwentnym, stabilnym, stopniowym budowaniu drużyny będziemy grać w takim meczu jak wczoraj w taki sposób:

http://www.youtube.com/watch?v=CSWsqzc8pWw
Odpowiedz cytując