mg256 napisał(a):

Skoro już żeśmy wygrali pierwszy mecz to dla podgrzania atmosfery mam pytanie do co bardziej zorientowanych w zasadach piłkarskich:
Czy przy golu Małeckiego nie powinien być odgwizdany spalony Genkowa?
Na powtórkach widać, że w chwili podania Genkow jest na pozycji spalonej a Bonaventura wykonuje ruch/wykrok w jego stronę aby odciąć go od ewentualnego podania od Nuneza.
|
Typowy blad taktyczny Bonaventury - Nunez dokladnie wiedział, ze jakby szlo podanie prosto to by sedzia odgwizdal spalonego - dlatego podajac do Patryka nie było mowy o zadnym spalonym. Gdyby Nunez podal prosto to na 100000% sedzia przerwalby akcje. Zreszta nawet wspomniany Bonaventura nie protestowal bo wiedział, ze popełnił bład.