Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
lopez80
Junior Member
Od: 11.2010
Offline
#
19607
18.08.2011, 11:25
a mnie rozwalil na G ......brak rzedu 30-stego;d,ludzie przychodza z biletami na ten rzad,patrza jest rzad 29 ,a tu nastepny jest 31
,czyli jak w za komuny ,ktos zapomnial o 30-stym rzedzie;d,a bilety ludzie mieli na ten nieistniejacy rzad;d
lopez80
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lopez80
Znajdź inne posty napisane przez lopez80