Wyświetl pojedynczy post
lopez80
Junior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19607
Stary 18.08.2011, 11:25
a mnie rozwalil na G ......brak rzedu 30-stego;d,ludzie przychodza z biletami na ten rzad,patrza jest rzad 29 ,a tu nastepny jest 31 ,czyli jak w za komuny ,ktos zapomnial o 30-stym rzedzie;d,a bilety ludzie mieli na ten nieistniejacy rzad;d
Odpowiedz cytując