mg256 napisał(a):

Skoro już żeśmy wygrali pierwszy mecz to dla podgrzania atmosfery mam pytanie do co bardziej zorientowanych w zasadach piłkarskich:
Czy przy golu Małeckiego nie powinien być odgwizdany spalony Genkowa?
Na powtórkach widać, że w chwili podania Genkow jest na pozycji spalonej a Bonaventura wykonuje ruch/wykrok w jego stronę aby odciąć go od ewentualnego podania od Nuneza. To z kolei dało Małeckiemu więcej miejsca, a zarazem zmusiło Bonaventurę do tak gwałtownego rzucenia się do Małeckiego, że nie zdołał wyhamować gdy Mały przekładał piłkę na lewą nogę. Czy w konsekwencji Genkow, mimo że nie otrzymał podania, nie zyskiwał na przebywaniu na pozycji spalonej?
|
1. O spalonym nie ma mowy. Bramka zdobyta w 100% prawidłowo.
2. Po co za bramkami są sędziowie? Żeby milczeć w sytuacji kiedy strzał Małeckiego zostaje zatrzymany ręką zawodnika broniącego? Koleś wyręcza bramkarza, a sędzia nic... KARNY!