Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Birsa
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: Wisła BRONOWICE
Offline
#
2518
18.08.2011, 11:21
Konkret te koszulki... fajne dodatki (kolniezyki i rekawy)
Oby nam Adidas przygotowal podobne albo i jeszcze ladniejsze
Birsa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Birsa
Znajdź inne posty napisane przez Birsa