Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5379
Stary 18.08.2011, 11:21
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Przydałoby się przełożyć mecz z Korną na inny termin, będzie to trudne bo czuć zły klimat, ludzie źle życzą Wiśle. Jak nie przełożą wstawic tam kompletną rezerwę.
I to jest denerwujące, ten klimat czuc w powietrzu jak zgniłych jajek. Ha im w De. Obysmy awansowali i oby im gul skoczył.

-Goral- napisał(a):Wyświetl post
Piłka to nie matematyka.
Pozatym widzę że niektórzy na tym forum odjechali kompletnie.
1:0 lepsze niż 3:1?

Otóż kolego w piłce wygrywa ten kto strzeli więcej bramek. Koniec kropka. Bramki strzelone na wyjeździe liczą się podwójnie ale tylko w przypadku remisu w obydwu meczach.

Radzę okład na gorąca głowkę.
Odpowiedz cytując