westersyl napisał(a):

|
Przydałoby się przełożyć mecz z Korną na inny termin, będzie to trudne bo czuć zły klimat, ludzie źle życzą Wiśle. Jak nie przełożą wstawic tam kompletną rezerwę.
|
I to jest denerwujące, ten klimat czuc w powietrzu jak zgniłych jajek. Ha im w De. Obysmy awansowali i oby im gul skoczył.
-Goral- napisał(a):

Pozatym widzę że niektórzy na tym forum odjechali kompletnie.
1:0 lepsze niż 3:1?
Otóż kolego w piłce wygrywa ten kto strzeli więcej bramek. Koniec kropka. Bramki strzelone na wyjeździe liczą się podwójnie ale tylko w przypadku remisu w obydwu meczach.
Radzę okład na gorąca głowkę.