Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5377
Stary 18.08.2011, 11:21
Ciągle słyszę o tym klimacie na zmianę z ciągłym ubolewaniem o brak Polaków w składzie. Myślę tu o mediach. Jedno w tym wypadku dyskwalifikuje drugie. Czy aby w Izraelu, Hondurasie, Kostaryce, Serbii panują mrozy przez większość czasu? Przecież my mamy bardziej "południowy" zespół niż przeciwnik. Ok, tam będzie trudny mecz ale nie zwalajmy wszystkiego na pogodę. Po wczorajszym meczu widzę więcej narzekań niż zadowolenia. Kuwa ja już nie wiem o co chodzi. Dla przypomnienia - Valerenge i Levadie "gnietliśmy" przez 70% czasu w dwumeczu. Nie twierdzę, że już rezerwuję czas na mecze Ligi Mistrzów ale jest ona realna jak nigdy. My mamy aktualnie grać mądrze a nie pięknie i coraz częściej to widać na boisku. Brakuje jeszcze wiele ale idzie w dobrym kierunku.

Ps - w każdym nawet najbardziej marnym meczu w tym sezonie ( Widzew, Zagłębie) strzelaliśmy bramki - dlaczego nie mamy strzelić na Cyprze?
Odpowiedz cytując