thechris napisał(a):

|
1:0 i 3:1 to bardzo podobne wyniki do siebie. 3:1 jest tylko minimalnie lepszy ale bardzo zdradliwy.
|
jak dla mnie to i wynik 5:3 czy 7:5 (czyste przykłady - wiem, że wynik hokejowy) jest lepszy od 1-0. Zawsze to dwie bramki do przodu a nie jedna.
Jeśli ktoś poda logiczny przykład wyniku dlaczego 1-0 jest lepsze to jest po prostu profesorem matematyki
