Grantar napisał(a):

Nagminny błąd.
oczywiście że wynik 3:1 jest lepszy niż 1:0 !
Bramki na wyjeździe liczę się podwójnie tylko jeśli równe są punkty i różnica bramek.
Tak więc wynik 1:0 dla APOELU, (przy założeniu że wygraliśmy 1:0 w siebie) oznacza odrobienie strat i dogrywkę ... co w warunkach Cypryjskich zwiększa szansę APOELU , natomiast gdybyśmy wygrali 3:1 wynik 1:0 dla Apolelu premiuje awansem Wisłę .
Takie rzeczy kibic powinien wiedzieć.
|
1:0 i 3:1 to bardzo podobne wyniki do siebie. 3:1 jest tylko minimalnie lepszy ale bardzo zdradliwy.