|
Nie nie na tym polega kibicowanie tylko jak zespól jest o krok o LM a gościu stoi z tyłu i udaje że coś tam krzyczy a naprawdę ogląda się do tyłu i chce już iść do szatni (akurat dobrze to widziałem) do tego afera z karnym to pokazuje że Kirm dobrze u nas się nie czuje i psychika mocno mu siadła.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 18.08.2011 o godz. 11:15.
|