Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5369
Stary 18.08.2011, 11:03
Grantar jako matematyk powiem Ci, że jest trochę słuszności w twierdzeniu. że 1:0 jest lepsze niż 3:1.

3:1 oznacza, że pada więcej goli, drużyny bardziej nastawione na atak, w rewanżu może być podobnie.
1:0 oznacza, że drużyny bardziej serio traktują obronę, raczej mniej bramek również w rewanżu padnie i gol dla drużyny wyjazdowej może bardziej podłamać drużynę niż przy 3:1.

Piłka to nie matematyka.
Odpowiedz cytując