|
Grantar jako matematyk powiem Ci, że jest trochę słuszności w twierdzeniu. że 1:0 jest lepsze niż 3:1.
3:1 oznacza, że pada więcej goli, drużyny bardziej nastawione na atak, w rewanżu może być podobnie.
1:0 oznacza, że drużyny bardziej serio traktują obronę, raczej mniej bramek również w rewanżu padnie i gol dla drużyny wyjazdowej może bardziej podłamać drużynę niż przy 3:1.
Piłka to nie matematyka.
|