Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5362
Stary 18.08.2011, 10:56
Łukasz1987 napisał(a):Wyświetl post
Wiesz wszystko zależy od punktu widzenia... Wynik 3-1 już przerabialiśmy kilka lat temu i wiemy jak to się skończyło. Wszyscy zawsze powtarzają żeby nie stracić bramki u siebie-to się udało. Do tego strzeliliśmy jedną bramkę i dla mnie wynik jest naprawdę korzystny dla Wisły. Jasne, że lepiej wygrać 5-0 ale grały wyrównane zespoły i o zwycięstwie decydują niuanse! Przypomnę Ci tylko, że 1 gol strzelony na Cyprze (a grać z kontry potrafimy) powoduje, że Cypryjczycy potrzebują 3 bramek... Dlatego dla mnie 1-0 to lepszy wynik niż 3-1...
Spróbuje spokojnie

Wariant 1: wygrywamy 3:1 i strzelami w Nikozji 1 bramkę

APOEL musiałby strzelić:
- aby awansować, 4
- aby doprowadzic do dogrywki: 3 bramki

Wariant 2: gdy wygraliśmy 1.0 i strzelami w Nikozji 1 bramkę
Aby awansować Apoelowi wystarczy strzelić 3 bramki

To prosta matematyka nie musisz się ze mną zgadzać, ale nie wprowadzaj w błąd innych.
W każdej konfiguracji wynik 3:1 jest lepszy od 1:0
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując