Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
crate digger
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Cz. Prądnik | Księżyc
Offline
#
5356
18.08.2011, 10:49
-spartakus-
napisał(a):
w rewanżu wygrywamy i jesteśmy w lm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jak zremisujemy to też jesteśmy! Jak przegramy bramkowo różnicą jednego gola to też!
TUTAJ SPOTYKAJĄ SIĘ PRAWIE WSZYSTKIE MOJE PASJE
crate digger
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do crate digger
Znajdź inne posty napisane przez crate digger