Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
tropik
Member
Od: 07.2011
Skąd: (L)
Offline
#
2517
18.08.2011, 10:19
Jeszcze jedna fota z bliska koszulek Legii.
P.S. Gratuluję wczorajszego zwycięstwa.
tropik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tropik
Znajdź inne posty napisane przez tropik