Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5339
Stary 18.08.2011, 10:17
Pewnie że Apoel nie zagrał najlepszego spotkania skoro nasza obrona wybijała im każdy argument z ręki. Pod naszym polem karnym byli niemal bezbronni (nie licząc pierwszych 15 min)

Gra sie jak przeciwnik pozwala a Wisła na niewiele pozwoliła Apoelowi to też teraz muszą mówić że to nie był ich najlepszy mecz
Odpowiedz cytując