|
Pewnie że Apoel nie zagrał najlepszego spotkania skoro nasza obrona wybijała im każdy argument z ręki. Pod naszym polem karnym byli niemal bezbronni (nie licząc pierwszych 15 min)
Gra sie jak przeciwnik pozwala a Wisła na niewiele pozwoliła Apoelowi to też teraz muszą mówić że to nie był ich najlepszy mecz
|