Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5335
Stary 18.08.2011, 10:14
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Bardzo dobry wynik przed rewanżem. Lepsze 1:0 niż 3:1.
Nagminny błąd.
oczywiście że wynik 3:1 jest lepszy niż 1:0 !
Bramki na wyjeździe liczę się podwójnie tylko jeśli równe są punkty i różnica bramek.
Tak więc wynik 1:0 dla APOELU, (przy założeniu że wygraliśmy 1:0 w siebie) oznacza odrobienie strat i dogrywkę ... co w warunkach Cypryjskich zwiększa szansę APOELU , natomiast gdybyśmy wygrali 3:1 wynik 1:0 dla Apolelu premiuje awansem Wisłę .
Takie rzeczy kibic powinien wiedzieć.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując