Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5325
Stary 18.08.2011, 09:56
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
A tak na marginesie przegląd dzisiejszej prasy pokazuje, że wielu to wczorajsze zwycięstwo Wisły boli.
Nie tyle zwycięstwo co bramka Małeckiego, gdyby strzelił Melikson pismaki mogłyby napisać że to Melikson robi różnicę a Wisła jest słaba. Teraz biedni nie mają co pisać, wynik dobry z dobrym przeciwnikiem, atmosfera rewelacja, bramkę strzela Polak, a przecież "Wisła ma teraz mało wspólnego z Polską". Wszystko jakoś tak nie pasuje do propagandy. I jeszcze ta koszulka z Papieżem strasznie uwiera.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując