KOMINEK napisał(a):

|
A tak na marginesie przegląd dzisiejszej prasy pokazuje, że wielu to wczorajsze zwycięstwo Wisły boli.
|
Nie tyle zwycięstwo co bramka Małeckiego, gdyby strzelił Melikson pismaki mogłyby napisać że to Melikson robi różnicę a Wisła jest słaba. Teraz biedni nie mają co pisać, wynik dobry z dobrym przeciwnikiem, atmosfera rewelacja, bramkę strzela Polak, a przecież "Wisła ma teraz mało wspólnego z Polską". Wszystko jakoś tak nie pasuje do propagandy. I jeszcze ta koszulka z Papieżem strasznie uwiera.