Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12794
Stary 18.08.2011, 09:50
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Patrząc na Kirma jak wczoraj stał po meczu pod C gdy kibice dziękowali zawodnikom - trzeba jasno powiedzieć facet jest do końca wypalony. Zero radości, zupełnie jakbyśmy przgrali mecz. Albo Maaskant go jakoś odmieni albo facet do sprzedania.
W lidze na pewno będzie miał wiele szans - Mały, a zwłaszcza Iliev nie są z żelaza.
Pytanie czy potrafi zacisnąć zęby i walczyć w ten sposób o 11 czy zabraknie umiejętności i psyche.
Odpowiedz cytując