Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12793
Stary 18.08.2011, 09:45
Patrząc na Kirma jak wczoraj stał po meczu pod C gdy kibice dziękowali zawodnikom - trzeba jasno powiedzieć facet jest do końca wypalony. Zero radości, zupełnie jakbyśmy przgrali mecz. Albo Maaskant go jakoś odmieni albo facet do sprzedania.
Odpowiedz cytując