Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5317
Stary 18.08.2011, 09:33
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Dobrze to ktoś podsumował - gramy tak na co nas stać pod względem sportowym. Widać, że za ciut większe pieniądze wydawane na zawodników można skomponować lepszą drużynę jaką jest APOEL. Nie ukrywajmy zaliczka z pierwszego spotkania z jaką tam jedziemy to nic - jeżeli podejdziemy do rewanżu na zasadzie oby nie stracić bramki w przedbiegach przegramy tą rywalizację. Wczorajsze spotkanie wykazało potrzebę sprowadzenia 1-2 zawodników do ofensywy stanowiących wartość dodaną w konstruowaniu i wykańczaniu akcji.
Daleko szukać ? Śląsk też miał zaliczkę z pierwszego meczu z Dundee , a wystarczyło 20 min żeby cały wysiłek poszedł na marne. Najważniejsze to strzelić bramkę jako pierwsi i potem spokojnie kontrolować spotkanie
Odpowiedz cytując