Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5315
Stary 18.08.2011, 09:28
Dobrze to ktoś podsumował - gramy tak na co nas stać pod względem sportowym. Widać, że za ciut większe pieniądze wydawane na zawodników można skomponować lepszą drużynę jaką jest APOEL. Nie ukrywajmy zaliczka z pierwszego spotkania z jaką tam jedziemy to nic - jeżeli podejdziemy do rewanżu na zasadzie oby nie stracić bramki w przedbiegach przegramy tą rywalizację. Wczorajsze spotkanie wykazało potrzebę sprowadzenia 1-2 zawodników do ofensywy stanowiących wartość dodaną w konstruowaniu i wykańczaniu akcji.
Odpowiedz cytując