Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5313
Stary 18.08.2011, 09:22
Gramy tak aby wygrywać. Jakbyście cofnęli się parę stron do tyłu to takie same komentarze były po innych meczach w pucharach. Ta gra polega nie na tym by pięknie grać ale na tym by wygrywać. Na razie to robimy - 5 meczy 5 zwycięstw.

Bylismy słabsi ? Wisła Kraków : Apoel Nikozja 1:0 (0:0) - tyle w temacie odnośnie wczorajszego meczu.

Oczywiście nie znaczy to, że na Cyprze na pewno wygramy, natomiast wczoraj w grze w piłkę nożną Wisła była lepsza.
Odpowiedz cytując