|
Gramy tak aby wygrywać. Jakbyście cofnęli się parę stron do tyłu to takie same komentarze były po innych meczach w pucharach. Ta gra polega nie na tym by pięknie grać ale na tym by wygrywać. Na razie to robimy - 5 meczy 5 zwycięstw.
Bylismy słabsi ? Wisła Kraków : Apoel Nikozja 1:0 (0:0) - tyle w temacie odnośnie wczorajszego meczu.
Oczywiście nie znaczy to, że na Cyprze na pewno wygramy, natomiast wczoraj w grze w piłkę nożną Wisła była lepsza.
|