Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4261
Stary 18.08.2011, 09:19
O co chodzi z tymi rogami
Na poczatku to jeszcze moze bylo smieszne po mozna bylo sobie pozartowac ale teraz to juz jest irytujace na maksa.
Ktos napisal, ze niby zabezpieczamy sie przed kontrami ale my tak samo przeciez wykonumey je w lidze. Skoro juz wykonujac rog na polowie rywala nastawiamy sie na obrone to po co w ogole nasi gracze wchodza w pole karne skoro pilka tam prawie w ogole nie trafia ? Nie lepiej nie denerwowac ludzi tylko od razu ustawic cala 10 na swoich pozycjach, a jeden gracz nie lekko traci pilke i tez wraca od razu do obrony
Sorry, ale dla takich druzyn co maja problem z konstruowaniem akcji to dobrze opracowane stale fragmenty gry sa duza szana, a zawodnikow potrafiacych grac glowa mamy kilku. Juz z kiepskich wrzutek Maleckiego byloby wieksze zagrozenie bo raz na jakis czas musi mu sie udac dobrze wrzucic.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując