Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
bezimiennyeu
Member
Od: 06.2011
Offline
#
5311
18.08.2011, 09:16
snikki
nie wiedziałem
bo w Tv patrze koła są , później mecze eliminacji LE w prostokąty i tak na przemian
bezimiennyeu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bezimiennyeu
Znajdź inne posty napisane przez bezimiennyeu