Wyświetl pojedynczy post
snikki_(konto-usuniete)
Banita
 
Od: 07.2011
Skąd: sprzed ekranu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5309
Stary 18.08.2011, 09:09
bezimiennyeu napisał(a):Wyświetl post
mnie zastanawia jedno w meczu z zagłębiem murawa była w koła , dziś prostokąty co oni co 3 dni robią z tą murawą
nie słyszałeś o takiej instytucji jak kosiarka? na trawę też są wymogi jakbyś nie wiedział

@AS82 taaa, bo wg Ciebie zaczęłi trzeci mecz z rzędu nie umiejąc wykonywać rzutów rożnych. Przeczytaj sobie mój wcześniejszy wpis oznaczony z prawej strony nr 5350.



Ostatnio edytowane przez snikki_(konto-usuniete) : 18.08.2011 o godz. 09:12.
Odpowiedz cytując