bezimiennyeu napisał(a):

mnie zastanawia jedno w meczu z zagłębiem murawa była w koła , dziś prostokąty co oni co 3 dni robią z tą murawą
|
nie słyszałeś o takiej instytucji jak kosiarka? na trawę też są wymogi jakbyś nie wiedział
@AS82 taaa, bo wg Ciebie zaczęłi trzeci mecz z rzędu nie umiejąc wykonywać rzutów rożnych. Przeczytaj sobie mój wcześniejszy wpis oznaczony z prawej strony nr 5350.
