PiotrG napisał(a):

Klub nie ma nic do tego.
Czemu nie ma nagłośnienia na trybunie południowej? Bo go inwestor nie zamontował. Czemu? Nie wiem. Nie ma go od chwili otwarcia tej trybuny.
|
Na tylu meczach było nagłośnienie. Co z tego że prowizorka ale było
http://www.uefa.com/MultimediaFiles/...5_DOWNLOAD.pdf
Rozdział II Artykuł 19
1 The stadium must be equipped with a public address system.
2 The public address system must cover both the inside and the outside of the
stadium and be secured against failures of the main power supply.
To nei jest jakieś moje widzimisie tylko bez nagłośnienia stadion nie spełnia żadnych kryteriów, nawet dla 1. kategorii