zim zum napisał(a):

Nikt nie zwrócił uwagi, że bardzo dobrze zagrał Diaz. Dla mnie osobiście był jednym z najlepszych na boisku. Małecki z rajdami, które mogą się udać tylko w polskiej lidze do czasu strzelenia gola był najgorszy na murawie, wręcz irytujący.
Byliśmy gorsi, ale wygraliśmy i to jest najważniejsze. Niech Małecki w rewanżu jeszcze raz tak kopnie i będzie szał
|
Ty mowisz serio o Maleckim

Moim zdaniem byl jedna z dwoch czy trzech wyrozniajacych sie postaci w ofensywie.Uu nas nie ma ruchu w ataku, jest za wolne przejscie od obrony do ofensywy a czesto tez atakujemy za mala liczba graczy zeby cos zdzialac, wiec jedyna opcja byly wlasnie takie rajdy w wykonaniu Maleckiego co w koncu sie oplacilo..