Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12788
Stary 18.08.2011, 07:57
Bańka za Diaza - noooo trochę za bogato jak za tej klasy zawodnika.
1,2 za Nuneza - mnie on się podoba, ale tyle kasy nie za napastnika, a też nie jest to gracz, który ma dla Wisły takie znaczenie jak Melikson? Nie wiem czy to już ten czas w Wiśle - oby. Poza tym Nunez musi grać nawet na wyższym poziomie niż wczoraj przez cały sezon.
Mały tj. na dziś jeden z dwóch graczy plus Melikson, który nie boi się grać 1-1 i mu wychodzi od czasu od czasu. Kolejny to potencjalnie Nunez. Myślałem też, że Iliev będzie znaczył więcej, ale na razie są to tylko przebłyski. Reasumując Mały zasługuje na godne pieniądze - ile to miałoby być nie wiem. Niech się dogadują tak żeby wszyscy byli zadowoleni.
Ostatnio edytowane przez arti : 18.08.2011 o godz. 08:03.
Odpowiedz cytując