Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Kibic1928
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
12787
18.08.2011, 07:17
Lechista69
napisał(a):
no to sprawa jest oczywista, zainwestowac w Nuneza te 1,2 mln euro co ma w kontrakcie i wykupić z tej argentyny go... widać ze mimo ze niegral prawie wcale to tutaj szybko sie odnalazl i gra rewelacyjnie... technika i operowanie pilki na genialnym poziomie (Warto go zatrzymac a jest na wypozyczeniu)
Siadac z Maaskantem i Valxxem do podpisywania nowych kontraktow !
Dac Maleckiemu wiecej kasy, gra jak gra, jest kontrowersyjnym czlowiekiem troszke ale serce ma dobre bo Wislackie
a wiec niech nawet klub straci te 400-500k euro rocznie na jego wyplatach... on wie jak ma grac zeby kibice go nie zlinczowali... a faktycznie jak zarabial 30 k zl miesiecznie to az wstyd tak dymac tego czlowieka...
Jeszcze mialem o kims napisac... ale kto to byl... a Diaz...
Nie wiem jak wy ale dla mnie Diaz po pierwszych przecietnych meczach teraz pokazuje profesorstwo w rozbijaniu akcji przeciwnika... wedlug mnie tez warto ten 1-1,2 mln euro zaplacic za niego bo to taki nasz Ronaldinho
!
wdech, wydech i tak 10 razy
poczekaj do końca rundy z ocena Diaza i Nuneza. Jeśli będzie dobra to Staszek i Robert na pewno o wykupieniu poszczególnych graczy się zastanowią.
Kibic1928
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kibic1928
Znajdź inne posty napisane przez Kibic1928