Wyświetl pojedynczy post
Kibic1928
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12787
Stary 18.08.2011, 07:17
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
no to sprawa jest oczywista, zainwestowac w Nuneza te 1,2 mln euro co ma w kontrakcie i wykupić z tej argentyny go... widać ze mimo ze niegral prawie wcale to tutaj szybko sie odnalazl i gra rewelacyjnie... technika i operowanie pilki na genialnym poziomie (Warto go zatrzymac a jest na wypozyczeniu)

Siadac z Maaskantem i Valxxem do podpisywania nowych kontraktow !

Dac Maleckiemu wiecej kasy, gra jak gra, jest kontrowersyjnym czlowiekiem troszke ale serce ma dobre bo Wislackie a wiec niech nawet klub straci te 400-500k euro rocznie na jego wyplatach... on wie jak ma grac zeby kibice go nie zlinczowali... a faktycznie jak zarabial 30 k zl miesiecznie to az wstyd tak dymac tego czlowieka...

Jeszcze mialem o kims napisac... ale kto to byl... a Diaz...

Nie wiem jak wy ale dla mnie Diaz po pierwszych przecietnych meczach teraz pokazuje profesorstwo w rozbijaniu akcji przeciwnika... wedlug mnie tez warto ten 1-1,2 mln euro zaplacic za niego bo to taki nasz Ronaldinho !
wdech, wydech i tak 10 razy poczekaj do końca rundy z ocena Diaza i Nuneza. Jeśli będzie dobra to Staszek i Robert na pewno o wykupieniu poszczególnych graczy się zastanowią.
Odpowiedz cytując