Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
szamik
Member
Od: 04.2009
Skąd: Kraków i Brzesko
Offline
#
1659
18.08.2011, 06:54
Korona Kielce 0-2 (0:1) Wisła Kraków
Pareiko - Diazi,Chavez, Bunoza,Paljić - Nunez,Garguła,Wilk - Małecki, Biton, Kirm
Zmiany: Kowalski, Iliev,
Bramka: Biton, Kirm
Ostatnio edytowane przez szamik : 19.08.2011 o godz. 13:32.
szamik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szamik
Znajdź inne posty napisane przez szamik