Wyświetl pojedynczy post
Dani
Member
 
Od: 04.2005
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 18.08.2011, 04:50
Po wczorajszej wygranej z Apoelem
wyprzedziliśmy Szwedów i zajmujemy 23 miejsce z dorobkiem 15.666 .
Ranking Wisły 8.133
I moje pytanie : Czy jeśli w rewanżu wygramy lub zremisujemy z Apoelem to przed 1 meczem w rozgrywkach grupowych LM będziemy mieć ,ponad 12.000 (dodane 4 ptk za awans)
Odpowiedz cytując