Wyświetl pojedynczy post
makan18
Junior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5281
Stary 18.08.2011, 01:40
Jeśli chodzi o Genkova to jest bardzo dużo prawdy w tym co piszesz musiał walczyć z 3 chłopami, którzy cały czas go kopali, obijali nie jest łatwo grać napastnikowi w takich warunkach. Co do kwestii kibicowskich to niestety robi sie średnio, pamiętam czasy gdy człowiek bał się na stare C (X) wejść żeby po ryju nie dostać za jakieś niestosowne zachowanie Teraz goście przychodzą sobie bez żadnego szalika, koszulki, stoją cały mecz, troche poklaszczą, od świeta wydobędą z siebie jakiś dźwięk. Nie mówię już nawet o koleżkach, którzy przyprowadzają swoją laskę żeby przez cały mecz postać i się ponapinać jaki to on jest zajebisty bo siedzi z kibolami.
Tylko jeden klub, kocham aż po grób... TS WISŁA KRAKÓW


Odpowiedz cytując