Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5279
Stary 18.08.2011, 01:35
Wynik 1-0 jest NAPRAWDE DOBRY, nie ma co narzekac. Pomyslcie sobie tylko, o czym bysmy qrwa teraz rozmawiali jesli przegralibysmy np. 0-2? (a z przebiegu meczu, zwlaszcza pierwszej polowki moglo sie tak zdarzyc)

Bedzie dobrze i we wtorek awansujemy. Tyle w temacie.
Odpowiedz cytując