|
Wynik 1-0 jest NAPRAWDE DOBRY, nie ma co narzekac. Pomyslcie sobie tylko, o czym bysmy qrwa teraz rozmawiali jesli przegralibysmy np. 0-2? (a z przebiegu meczu, zwlaszcza pierwszej polowki moglo sie tak zdarzyc)
Bedzie dobrze i we wtorek awansujemy. Tyle w temacie.
|